loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
TIG UCHWYT SPAWALNICZY PARKER SUREGRIP SGT26 FLEX PKG X 4m
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:490,00 PLN
Wysyłka od: 15.00 PLN
Produkt dostępny!
3 szt.
 • Model: SGT26FX-3KH-12-SL-GS
 • Waga produktu: 2 kg
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Światowej klasy uchwyt spawalniczy   SGT26 FLEX 4m z giętkim palnikiem, przeznaczony do spawania metodą TIG.

 

Wykaz części do uchwytu SGT26 FLEX -> TUTAJ

Rodzaje przycisków do uchwytów Suregrip -> TUTAJ

Pełny katalog produktowy PARKER 2015 -> TUTAJ

 

Uchwyty spawalnicze  to:

- najwyższa wydajność,

- wysokiej klasy materiały,

- prostota konstrukcji,

- nowoczesne rozwiązania.DANE TECHNICZNE:

Metoda chłodzenia

gazowe

Obciążalność DC: [A]

180

Obciążalność AC: [A]

125

Cykl pracy [%]

35

Średnica elektrody [mm]

1.0-4.0

Długość uchwytu [m]

4

Typ przyłącza

Surelok

 

  Ergo Tig pozwalają na zastosowanie dowolnego typu palnika, takich jak: standard, z zaworem, Flex oraz Multijust. Umożliwia to skonfigurowanie uchwytu wedle personalnych potrzeb każdego użytkownika. Palniki Flex oraz Multijust są rekomendowane dla użytkowników napotykających na co dzień trudne i niedostępne miejsca, w których trzeba wykonać spoinę. Palniki te ułatwiają pracę przez odpowiednie dostosowanie pozycji spawania.

Seria uchwytów   wyposażona jest w ergonomiczną, gumowaną rękojeść pozwalającą na pewny chwyt. Do ich produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały, które nie są dostępne w innych uchwytach.

Wszystkie uchwyty   wyposażone wyposażone są w jednolity, wielofunkcyjny system umożliwiający szybką konfigurację zgodnie z potrzebami użytkownika. Raz dobrany uchwyt spawalniczy może być dowolnie konfigurowany poprzez proste i szybkie zmiany zgodnie z systemem "Plug & Play". PARKER TORCHOLOGY  to jedyna droga do zakupu wysokiej klasy uchwytów spawalniczych.

Każdy uchwyt   wyposażony jest w przegub dostosowujący się do nawet najmniejszych ruchów ręki operatora.

Nie powoduje to dodatkowego zmęczenia użytkownika.

Seria uchwytów spawalniczych   to połączenie nowoczesnego designu i elegancji oraz wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Uchwyty   Ergo Tig w standardzie posiadają skórzaną osłonę przy rękojeści, która pozwala na nieskrępowaną pracę.

Grupa uchwytów  standardowo posiada wszystkie przewody w osłonie gumowej. Zapewnia to wysoką wydajność, wytrzymałość oraz elastyczność uchwytów spawalniczych   Ergo Tig.

Wszystkie uchwyty   Ergo Tig można dopasować do dowolnych światowych standardów, poprzez zmianę przyłącza gazowo-prądowego, wtyczki gazowej, sterującej i przyłączy cieczy chłodzącej (dotyczy uchwytów chłodzonych cieczą). Pozwala to na skonfigurowanie uchwytu do dowolnej spawarki TIG.

Uchwyty   wyposażone są w złącze SURELOK, które jest najpopularniejszym typem przyłączy na świecie. Wtyk uchwytu został tak skonfigurowany, aby uzyskać jak najmniejszy rozmiar. Kompaktowa budowa przyłącza SURELOK pozwala na dopasowanie go do każdej spawarki TIG wyposażonej w gniazdo ŁW 50.

Polecamy